Beton w małej architekturze

Posiadamy w naszej ofercie kilka produktów, które spokojnie można wykorzystać przy projektowaniu małej architektury, ogrodów.

Do tych produktów można zaliczyć m.in.: donice betonowe, ławki betonowe, kosze betonowe, płyty brukowe.

Umiejętnie zastosowany beton przez architekta bardzo dobrze będzie komponował się z otaczającą go zielenią.

Donice betonowe

Donice betonowe dzięki różnym kształtom, kolorom i strukturze betonu można dopasować do każdego otoczenia. Świetnie sprawdzą się w ogrodzie, parku czy też na placu lub przed firmą. W połączeniu z zielenią, kwiatami będą stanowiły estetyczną kompozycję i nadawały charakter otaczającej je przestrzeni.

Ławki betonowe

Ławki betonowe w połączeniu z drewnem to naturalne produkty idealnie pasujące do każdego ogrodu, parku, placu. Dzięki swojej masywności są trwałe i mogą bez problemu pozostawać na otwartej przestrzeni cały rok będąc dobrą alternatywą dla ławek metalowych. Dobrze jest zatrzymać się na chwilę w ogrodzie, usiąść i odpocząć.

Płyty brukowe

Wykorzystując płyty brukowe możemy stworzyć ścieżkę w naszym ogrodzie np. z altany do domu, z ogrodu do domu, z płyt można także zrobić dodatkowy taras przy domu. Możliwości jest wiele. Nasze płyty są kwadratowe wykonane z płukanego betonu. Naturalny kamień który jest także elementem naszych płyt gwarantuje mniejszą podatność na zabrudzenia.

Kosze betonowe

Kosze są być może najmniej interesującym produktem ale na pewno są bardzo przydatne do utrzymania czystości. Dzięki odporności na warunki atmosferyczne mogą spokojnie przez cały rok służyć w otwartej przestrzeni a dzięki dodatkowemu zadaszeniu nie będą napełniały się wodą.

Wszystkie te powyższe produkty sprawdzą się zarówno w architekturze miejskiej, publicznej (parki, skwery, place, ulice, chodniki, deptaki, pasaże)  jak i w prywatnej.